blank

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü denilen işlemler, yüzyıllardır uzman medyumlar tarafından; tabi ki o zaman ki ismi ile şamanlar ve kadim büyücüler tarafından gerçekleştirilmekte olan ruhani eylemlerdir. Bu işlemler ilk başta insanların ve kabilelerin sorunlarını çözmek için öğrenilmiş ancak zaman ilerledikçe kötü niyetler ve intikamlar için de kullanılmıştır. Büyü nasıl bozulur sorusu da burada akıllara gelmektedir.

Büyü nasıl bozulur sorusunun merak uyandırma sebebi kötü niyetli büyülerden kurtulmanın tek yolunun o büyüyü bozmak olmasıdır. Bu kötü niyetli büyüler bazen çiftleri ayırmak gibi daha basit işlemler olabilirken; bazen kara büyüler ve lanetler de olabilir. Bu tür lanetler hanenizde akıl almaz bir dehşet ortamı yaratır ve psikolojik olarak içten içe tükenmenize sebep olur.

Antik Büyü Bozma Teknikleri

Bahsettiğimiz düzeyde tehlikeli büyülerin bozulması için etkili büyü bozma işlemlerine ihtiyaç duyulur. Bu tür işlemler sadece uzman medyumlar tarafından belli bir bilgi dağarcığı ile uygulanabilir. Büyü nasıl bozulur diye soruyorsanız ve bunun sebebi evinizde veya üzerinizde kötü niyetli bir büyünün varlığından şüphe etmeniz ise kesinlikle uzman bir medyumun desteğini almalısınız.

büyü nasıl bozulur diyenlerİşinde uzman medyumların kendilerine ait büyü bozma teknikleri vardır. Ancak bazı teknikler güçlü büyüleri bozmak için yeterli olmayabilir. Bu sebeple daha eski tekniklere başvurmak gerekir. Bizler ise bu eski ve antik büyü bozma tekniklerini eski bir şamanın kadim büyü kitabından aldık ve derleyerek paylaşıyoruz. Kötü niyetli büyülerden etkilenmiş olan kişiler için en kesin büyü bozma yöntemi olan bu antik teknik en tehlikeli büyüleri bile sorunsuz bir şekilde çözebilir.

Lanet ve Büyü Nasıl Bozulur

Lanetler genel olarak kara büyüler ile uygulanan tehlikeli işlemlerdir. Bir lanet uygulayabilmek için bir şey feda etmek gereklidir. Çünkü lanetlerin yan etkileri vardır. Bu tür büyülerin ve lanetlerin bozulabilmesi için de bir şey feda etmek şarttır. Büyü nasıl bozulur diyenlerin hiçbir yerde bulamayacağı kan fedası ile büyü bozma tekniği, bahsettiğimiz şamanın kitabından bir tekniktir.

Kara büyü ve lanetlerin bozulmasında kullanılan bu teknik büyünün yapıldığı kişinin kanı ile yapılır. Uzman medyum, kişinin kanına kitabın usulünce ve kendi inisiyatifine göre büyüyü uygular. Bu kana uygulanan büyü bozma işlemi ile lanetin etkisi kırılır. Ancak yine de belli bir süre beklemek gerekir ki etki tamamen kalkabilsin. Büyü nasıl bozulur diyen ziyaretçilerimizin aradıkları yanıtları bulduklarını umuyoruz ve bir sonraki paylaşımımızı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here