blank

Büyüler Nasıl Bozulur

Büyüler yüzyıllardır insanların hayatlarında yaşadığı ruhani sorunları çözmek veya insanlara normal yöntemler ile sorun çıkaran kişilerden ruhani yollar ile kurtulmak için uygulanan işlemlerdir. Ancak iyi niyetli, kendini savunma amaçlı veya çıkar amaçlı büyülerin yanı sıra kötü niyetle yapılan ve bazen sebebi olmamasına rağmen yapılan büyüler de vardır. Bu büyüler insanların akıllarında büyüler nasıl bozulur sorusunu yaratır.

büyüler nasıl bozulur sorusunun cevabıBüyüler kötü niyetli kişiler tarafından yapıldığında birçok sorun doğurabileceği gibi geri dönüşü olmayan izler de bırakabilecek tehlikeli doğaüstü eylemlerdir. Bu sebeple geçmişte yaşamış olan kadim büyücüler bile bunun için bir önlem almaya karar vermişler. Büyü bozma yöntemleri de bu şekilde ortaya çıkmış. İlk başta sadece ne olur ne olmaz diye yapılan korunma büyüleri sonrada büyü bozma yöntemleri olarak da kullanılmaya başlanmış.

Kara Büyüler Nasıl Bozulur

Yazımızda bahsettiğimiz gibi bu korunma büyülerinin büyü bozma işlevine de yaradığını farkeden antik bir kadim büyücü bunu büyü kitabına da yazmış. Bu kitap yüzyıllardır kayıp olduğu için büyük bir gizem. Ancak yıllar içinde birkaç sayfası belli kişilerin eline geçmiş bulunmakta ve bizler de size bu kitabın sayfalarından bir yöntem öğreteceğiz. Büyüler nasıl bozulur diye soranlar bu bölümü dikkatli okusunlar.

Bu nadir yöntem ile evinizde kendiniz de büyü bozabilirsiniz. Ancak unutmayın ki büyüler ciddiye alınması gereken konulardır. Eğer kıskanç bir tanıdık tarafından yapılan ayırma büyüsü veya bereket kesme büyüsü gibi basit bir büyü sandığınız şeyin kara büyü olma ihtimali var ise kesinlikle bir uzmanın desteğini almalısınız. Kara büyülere yapılan bilinçsiz ve tecrübesiz bir müdahale sizi çok daha kötü bir duruma sokabilir. Bu sebeple bir işleme kalkışmadan önce uzman bir medyum veya hoca ile iletişime geçmeniz önerilir.

Evinizde Nasıl Büyü Bozabilirsiniz

Evet, eğer evinizdeki büyüleri bozmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şeyi söyledik. Atacağınız ilk adım bir hoca ile görüşmek olmalıdır. Hoca ile görüştünüz ve yapılan büyü bir kara büyü değil ise, ufak bir işlem aracılığıyla büyüden kurtulmanız mümkündür. Uzman medyum veya hocanızın da size vereceği tavsiyelerin eşliğinde bir miktar tuzlu su hazırlayıp evin her yerine bu sular serpiştirilmeli.

Bu tuzlu suyu serpiştirme sırasında evin tüm odalarında Ayetel Kürsi okunmalıdır. Bunu haftada en az iki kez yaparak büyülerin evdeki bağlılığını bozabilirsiniz. Bu bir haftalık süreç bittikten sonra bir kere daha uzman bir hoca veya medyum ile görüşmekte fayda vardır. Bu sayede büyünün kesinlikle bozulduğundan emin olabilirsiniz. Büyüler nasıl bozulur konusunda umarız aradığınız yanıtları bulabildiniz. Daha fazla detay için sitemizi takipte kalabilir veya mesaj atabilirsiniz.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here