blank

Dua ile Büyü Nasıl Bozulur

Büyüler, doğadaki tabiatüstü enerjilerin belirli uygulamalar ile yönlendirilmesi sonucu meydana gelirler. Bahsi geçen enerjileri istenilen amaca uygun yönlendirmek için de belirli ritüeller veya seanslar yapmak gerekir. Büyüler, iyi niyet ile yapılabilen işlemler oldukları kadar, kötü niyetler için de yapılabilirler. Bu durum ise insanların büyüler hakkında endişelenmelerine sebep olur. Bu endişeden kurtulmanızın yanı sıra kötü niyetli büyülerden de kurtulmanız için; dua ile büyü nasıl bozulur sorusunu yanıtlıyoruz.

evde dua ile büyü nasıl bozulurBazı dualar, doğru uygulamalar eşliğinde okunmaları durumunda büyüleri etkileyebilecek tesire sahiptirler. Bu dualar hangileridir ve nasıl uygulanmalıdırlar sorusunu yanıtlamadan önce sizlere birkaç detaydan bahsetmemizde fayda var.

Büyü Bozma Duaları

Büyü yapmak ve bozmak, belli koşulları olan işlemlerdir. Bunlardan en önemlisi bilgidir. Yeterli bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin büyü yapmaya veya bozmaya kalkışmamaları tavsiye edilir. Bu sebeple medyumların desteği alınır ve işin uzmanlara bırakılması daha kesin sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Ancak yine de medyum olmayanların da büyü yapabilmeleri veya bozabilmeleri mümkündür. Bu işlemlerin medyum olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilebilmesi için ihtiyaç duyulan koşulların sağlanması gereklidir. Önemli uyarılara ve detaylara değindiğimize göre dua ile büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtına hazırsınız.

Dua ile Büyü Bozma Yöntemi

Büyü bozma işlemine başlamak için ilk önce nasıl bir büyü ile karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Büyü nasıl bozulur demeden önce büyüyü tespit etmek gerekir. Eğer tespit edilen büyü, kara büyü ise kesinlikle bulaşmamalı ve bozumu için uzman birine ulaşmalısınız. Ancak sıradan bir kötü niyet büyüsü ise yapacağınız belli işlemler vardır.

İlk önce daha önce hiç kullanılmamış bir kaba ihtiyacınız var. Bu kabın içine temiz su doldurulur. Ardından bir miktar kaya tuzu da o suya eklenir. Ardından evin her odasına tek tek gidilir. Bu odalarda yapacağınız işlemler sırasında hiçbir şeyi atlamamalısınız. Odaların ışığı aldığı yöne sırtınızı vererek tuzlu sudan bir miktar avucunuza alacaksınız. Ardından 2 kere bakara suresi bu suya okunur. Su odaya serpiştirilir. Odadan çıkıp kapının eşiğinde durulur ve odaya dönüp bir kere de felak suresi okunur. Bu işlem büyün eve uygulandıktan sonra bir miktar mercan ağacı yaprağı tomar haline getirilir. Ardından bütün odalarda bir kabın içinde yakılıp dumanı salınır. Ev havalandırıldıktan sonra büyüden arınmış halde olacaktır. Bu işlemlerin gece yarısından sonra yapılması gereklidir. Ayrıca kesin sonuç isteyenlerin her koşulda uzman bir medyuma ulaşmaları daha mantıklı olacaktır. Umuyoruz ki dua ile büyü nasıl bozulur sorusuna aradığınız yanıtları aldınız.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here