blank

Erkeğe Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Geçmişte hatta antik çağlarda bile varlığına dair izler bulunan büyüler dünyadan sürekli kullanılan işlemlerdir. Bu büyüler eskiden farklı amaçlar için kullanılan büyük lütuflardı. Ancak günümüzde büyü yapan medyumların daha kolay bulunduğu sanılsa da halen böyle bir durum geçerlidir. Bunun sebebi ise gerçek büyü yapan medyumlara zor rastlanıyor olmasıdır. Gerçek büyülerden de en çok tercih edilenleri ise çıkar amaçlı yapılan büyülerdir. Çiftleri ayırmak için yapılan büyüler son zamanlarda kadınların en çok ilgilendiği büyülerden biri olarak gündemde yerini aldı. Erkeğe yapılan büyü nasıl bozulur sorusu da burada akıllara gelir.

Bunun sebebi evli erkeklerin aldatmaya meyilli olduğunun düşünülmesidir. Bundan cesaret alan ve evli erkeklere gönlünü kaptıran kadınlar büyü yaptırarak o erkekleri baştan çıkarmaktalar. Bu sebeple erkeklere yapılan büyülerin nasıl bozulduğu büyük bir merak konusu olmuştur. Erkekleri sadakatsiz yapan, eşinden soğutan, başkasına aşık eden veya kötü ayrılığa yönelten büyüler mevcuttur. İşte bugün bunların nasıl bozulacağından bahsedeceğiz.

Etkili Büyülerin Gizli Gerçekleri

erkeğe yapılan büyü nasıl bozulur diyenlerYukarıda bahsettiğimiz gibi büyü geçmişte büyük bir ayrıcalıktı. Çünkü büyü yapan medyumlara, büyücülere ve şamanlara çok az rastlanıyordu. Daha doğrusu büyücüler kendilerini saklıyorlardı. Çünkü büyüden korkan insanlar büyücüleri katletme isteği ile oldukça korkuya sebep olmaktalardı. Günümüzde ise büyücüler yani medyumlar kendilerine ait internet sitelerine bile sahipler. Fakat bu site sahibi medyumların yüksek çoğunluğu dolandırıcılardan oluşmakta.

Gerçek büyü yapan medyumlar ise geçmişteki büyücülerden pek farklı değiller. Kabiliyetlerinin nelere yetebileceğini bilseniz aklınız durur. Bu sebeple erkeğe yapılan büyü nasıl bozulur sorusunu bu derece büyük bir incelik ile ele aldık. Çünkü büyü, oldukça ciddiye alınması gereken yeri geldiğinde tehlikeli olabilecek etkili bir eylemdir.

Evli Erkeğe Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur

Büyünün ciddiye alınması gereken etkili bir işlem olduğuna dair uyarılarımızı daha fazla uzatmayalım ve konumuza geçelim. Erkeğe yapılan büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı için yazımızın devamını pür dikkat incelemenizi öneriyoruz. Erkeklere yapılan büyüler yukarıda bahsettiğimiz gibi sadakatsizlik, soğukluk gibi etkiler gösteriyor. Bu sebeple bu tür büyülerin bozulma işlemi parapsikoloji uzmanları tarafından yapılmalıdır.

Bu tür büyülerin bozulma işlemi için ilk gereken büyüye maruz kalan erkeğin suretidir. Bu suretin üzerine erkeğin eşinin veya sevgilisinin özel bir eşyası veya takısı bırakılır. Ardından erkeği kadınına bağlamak ve büyüyü bozmak için kırmızı bir mum yakılıp büyü bozma işlemini yaptıracağınız medyumun inisiyatifine kalmış işlemler yapılır. Mum kadının eşyasının üstüne damlatıldıktan sonra büyü bozma işlemi tamamlanır. Büyüyü yaptıran kadın o takısını taktığı sürece erkeği ona bağlı kalacak ve büyüden korunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here