blank

Huzursuzluk Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyüler, binlerce çeşidi olan ve oldukça geniş amaçlara hitap edebilecek doğaüstü uygulamalardır. Bu amaçlar iyi niyetli olabilecekleri gibi kötü niyetli de olabilirler. İyi niyet ile yapılan büyüler genellikle tehlikeli değillerdir. Ancak kötü niyet büyüleri birkaç açıdan tehlike arz edebilirler. Huzursuzluk büyüsü nasıl bozulur diye soranlar bu sebeple endişe duyarlar. Çünkü huzursuzluk büyüsü endişe edilmesi gereken bir büyü işlemidir.

Bu tür büyüler yapılan kişiyi yavaş yavaş etkiler. İlk başlarda daha ufak etkileri olan bu büyülerin etkileri giderek artar. Huzursuzluk büyüsünü gözlemlenmiş aşamaları sebebi ile ismi huzursuzluk büyüsüdür. Bu büyüye maruz kalan kişi ilk başlarda ufak huzursuzluklar ve paranoya gibi sorunlar aşar. Ancak zaman ilerledikçe bu etkiler depresyon, kişilik bozuklukları, şizofreni hatta intihar düşünceleri haline bile gelebilirler.

Huzursuzluk Büyüsünün Gizemleri

evdeki huzursuzluk büyüsü nasıl bozulurYukarıda bahsettiğimiz gibi tehlikeli sonuçlar doğurabilecek huzursuzluk büyüsü için alınabilecek önlemler vardır. Hatta önlemlerin yanı sıra huzursuzluk büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı da yazımızda ulaşabileceğiniz bir bilgidir.

Bunun için ihtiyaç duyulan ilk şey huzursuzluk büyüsünün nasıl yapıldığını bilmektir. Huzursuzluk büyüsünün birkaç yöntemi vardır. Ancak en az bilineni ve en etkili olan yöntemi, eski şamanların kullandığı yöntemdir. Hazırlanan büyü karışımının kişinin yaşadığı yere sürülmesi ile lanetlenen hane; devasa bir huzursuzluk yayarak kişilere etki eder. İşte size bu derece etkili huzursuzluk büyülerinden kurtulmanın yolundan bahsedeceğiz. Bunun bu kadar önemli ve ciddi bir konu olmasının sebebi ise bu tür huzursuzluk büyülerinin kara büyü olarak geçmesidir.

Evde Nasıl Büyü Bozulur

Ancak aklınızdan çıkarmayınız ki; tehlikeli büyüleri bozmaya kalkışmak tecrübesiz kişilere istenmeyen sorunlar yaşatabilir. Usta bir medyum tarafından yapılmış kara büyüler lanetli etkilere sahip ise tehlikeli bir durum söz konusudur. Bu tür büyüler sadece usta medyumlar tarafından bozulabilir. Tecrübesiz birinin lanetli bir kara büyüyü bozmaya kalkışması sonucunda zarar görmesi mümkündür. Bu sebeple büyüler hakkında yeterli tecrübesi olmayanların uzman bir medyum desteğine başvurmalarını diğer yazılarımızda olduğu gibi burada da tavsiye ediyoruz.Şimdi huzursuzluk büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabına gelelim.

Huzursuzluk büyüsünü bozmanın en temel yolu sirke kullanmaktır. Temiz suya eklenen bir miktar sirke ile bütün haneyi temizlemek gereklidir. Ancak hiçbir nokta atlanmadan hanenin bütün zemini bu sirkeli su ile silinmelidir. Ardından bir miktar kaya tuzu bir tavada kavrulur. Bu tuz soğuduktan sonra avuca alınır ve her odaya az miktar dökülür. Ancak bu aşama dikkatli yapılmalıdır. Odanın önünde durulup 1 kere Ayetel Kürsi 6 kere da Felak suresi okunur. Ardından odaya sırt dönülür ve sol omzun üstünden geriye doğru odaya az miktar tuz serpiştirilir. Bu işlem bütün odalara yapılır. Salona koridor eşiğinde durulup yapılır iken bu işlemi koridora uygulamak için dış kapının eşiğinde durulur. Ardından ev tamamı ile arınmış olacaktır. İşini garantiye almak isteyenler evde 1 saat boyunca kadupul çiçeği yaprağı yakarak onun dumanı ile de büyülerden kurtulabilirler. Ayrıca yine garantili bir çözüm olarak uzman medyum desteği de alınabilir. Çünkü medyum olmayanların yapacağı işlemlerin kesin çözüm garantisi yoktur. Bu tür kara büyü nasıl bozulur sorularınız için her zaman sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here