blank

Kötü Niyet Büyüleri Nasıl Bozulur

Büyüler, geçmişten günümüze birçok ruhani sorunun çözümü olarak hayatımızda yer etmiş tabiatüstü ilimlerdir. Ancak sorunları çözmekte bu derece etkili olan büyülerin kötü niyetle yapılanları da vardır. Hatta bu kötü niyet büyüleri sorun yaratmanın yanı sıra hayatı zindan edecek etkiye de sahiptir. Bu sebeple insanlar kötü niyet büyüleri nasıl bozulur diye sorarlar.

Bugün de sitemizde bu sorunun cevabını sizlere vereceğiz. Öncelikle bilmenizde fayda olan birkaç ayrıntı ve önemli detaydan bahsedeceğiz. Büyülerin yapımında ve bozumunda uygulanan işlemler büyük bir uzmanlık ile yapılmalıdır. Bu sebeple tecrübesi olmayan kişilerin büyü yapmaya veya büyü bozmaya kalkışmadan önce uzman bir hoca veya medyumun desteğine başvurmaları tavsiye edilir.

Kötü Niyetle Yapılmış Büyülerden Kurtulmak

tehlikeli kötü niyet büyüleri nasıl bozulurKötü niyet büyüleri nasıl bozulur sorusunu yanıtlamadan önce evinizde köyü niyet büyüleri olup olmadığını nasıl anlayacağınızı bilmelisiniz. Bu sebeple öncelikle bu konuya değinerek hanenizdeki büyülerin tespitini yapmayı öğrenmenizi sağlayacağız.

Kötü niyetli büyülerin belirtileri arasında en başta huzursuzluk gelir. Bireyde hiçbir sebep olmadan görüşen psikolojik rahatsızlıkların çoğu kötü niyetli büyülerin etkisidir. Takip ediliyormuş veya izleniyormuş gibi hissetmek, her an patlamaya hazır bir bomba gibi gergin olmak gibi belirtileri kötü niyetli büyülerin belirtileridir. Ayrıca konuşma ve diksiyon bozuklukları ve evcil hayvanlarda garip hareketler de bu büyülerin belirtileri arasındandır.

Evde Kötü Niyet Büyüsü Bozma Yöntemi

Yukarıda bahsettiğimiz belirtileri görüyorsanız ve eğer bir de uzman bir hocanın desteğini almışsanız. Bunların üstüne hocanızın gözlemine göre büyünün varlığı kesinleşti ise evde kötü niyet büyüleri nasıl bozulur sorusunun yanıtını almaya hazırsınız. Öncelikle büyünün kara büyü olmadığından emin olmak önemlidir. Çünkü kara büyüler bir uzman tarafından bozulmalıdır. Aksi takdirde tecrübesiz kişinin kara büyü bozma çabaları kendine zarar vermesi ile sonuçlanabilir.

Ancak eğer normal bir kötü niyet büyüsü ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken aşamalar basit. İlk önce evin her yeri sirkeli su ile silinmeli ve bütün perdeler yıkanmalıdır. Evin pencereleri kapatıldıktan sonra bir miktar safran tomar haline getirilip yakılır. Yakılan safranın dumanı evin her yerinde gezdirilir; bu sırada her odaya girmeden önce 2 kere bakara suresi okunmalıdır. Bu işlem bittikten 1 saat sonra ev tamamen havalandırılır. Bu sayede evdeki büyü havalandırma işlemi ile çıkıp gider. Aynı gün gece yarısı gelmeden önce ev bir kere daha sirkeli su ile silinir. Ertesi günün sabahı bazı belirtilerde azalmalar göreceksiniz. Yaklaşık olarak 11 gün sonra bir kere daha hoca çağırırsanız evinizde hiçbir büyü kalmadığını tescil edebilirsiniz. Kara büyü nasıl bozulur ve daha fazlasının yanıtlarını en doğru açıklayan site olarak umarım yardımcı olabilmişizdir.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here