blank

Midedeki Büyü Nasıl Bozulur

Birçok çeşidi olan büyüler yine birçok şekilde uygulanabilir. Çoğu büyü uzaktan enerjiler yönlendirerek yapılabilmesine rağmen birinci elden uygulanması gereken büyü aşamaları da vardır. Yani medyumun veya tecrübeli kişilerin yaptığı büyülerin yapılmak istenen kişiye ulaştırılması aşaması direkt olan büyüler. Bu büyülerin malzemeleri önceden hazırlanıp büyü tamamlanmadan önce yapılacak kişinin çayına katılabileceği gibi yatağının altına, yastık kılıfına veya evininin bir yerine de yerleştirilebilir. Akıllara midedeki büyü nasıl bozulur sorusu da burada gelir.

Birinin içeceğinize veya yemeğinize büyü yapması veya eklemesi durumunda yapmanız gerekenlerin tamamı yazımızdadır. Bu sebeple yazımızı pür dikkat okumanız önerilir. Ayrıca sitemizdeki bilgiler antik şamanların büyüden korunma yöntemlerinden alındığı için en etkili teknikler arasındandır. Bu sebeple artık büyüler hakkında endişe etmenize gerek yoktur.

Mideye Etki Eden Büyüler Nelerdir

Midedeki büyü nasıl bozulur sorusunu cevaplamadan önce mideye etki eden büyülerden bahsetmekte fayda var. Mideye etki eden büyülerden en popülerleri aşık etme büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü ve bağlama büyüsüdür. Bu büyüler kadınların medyumlara yaptırdıkları işlemlerdir. Ancak etkilerinin artması için malzemeleri ile büyüyü hazırlayan medyum bu malzemelerin hazırlanmış halini büyüyü yaptıran kişiye teslim edip nasıl kullanması gerektiğini söyler.

midedeki büyü nasıl bozulur diyenBu talimatları başarılı bir şekilde gerçekleştiren kişiler de istedikleri sonuçlara ulaşırlar. Bu son aşama sıklıkla büyünün yapılacağı kişinin kişisel bir eşyasına hitap edebileceği gibi odasına konulacak bir tılsım da olabilir. Ancak en çok kullanılan yöntem kişinin yediği veya içtiğine büyüyü katarak kişinin vücudunu direkt olarak büyü ile etki altına almaktır. Lafı daha fazla uzatmadan mideye giden büyülerden nasıl korunacağından bahsedelim ve bu büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtını verelim.

Evde Midedeki Büyü Nasıl Bozulur

Midedeki büyüler sindirildiği andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Ancak büyünün yapımında ortaya çıkan tabiatüstü enerji midedeki yerini korur. Midedeki büyü nasıl bozulur diye soranlar için açıkladığımız bu yöntem tam olarak o enerjiyi hedef alır. Bu sayede midedeki büyü sindirilmiş olsa dahi kolaylıkla bozulabilir. Bu işlem için gereken birkaç malzeme vardır.

İlk malzeme keten tohumu ikincisi ise kişniştir. Yarım bardak keten tohumu iki buçuk su bardağı su ile kaynatılır. On beş, yirmi dakika kaynatılan karışım kaynadıktan sonra biraz daha ateşin üstünde bekletilir. Bu bekleme aşamasında bir çay kaşığı kişniş eklenir ve bir çorba kaşığı şekerli su karışıma koyulur. Ardından bir bezin içine dökülen karışım süzülür ve jöle kıvamı bir sonuç elde edilir. Bu jöle, 2 gün boyunca 8 saat aralıklar ile bir çay kaşığı yenilir. Eğer büyü bozma işlemin daha etkili olmasını hatta kesin sonuç vermesini isterseniz kişniş eklemek yerine yarım çay bardağı safran da ekleyebilirsiniz.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here