blank

Sirke ile Büyü Nasıl Bozulur

sirke ile büyü nasıl bozulur diyenBüyüler, geçmişten günümüze uzun yıllar boyunca uygulanmış olan eylemlerdir. Büyü işlemleri işin uzmanları tarafından istenilen amaca yönelik farklı şekillerde gerçekleştirilebilen işlemler oldukları için; birbirinden farklı birçok amaca hizmet edebilirler. Tabi ki bu amaçlara kötü niyetli olanları da dahildir. Bu sebeple yine birden fazla çeşidi olan büyü bozma işlemleri türetilmiştir. Sirke ile büyü nasıl bozulur diyenler birazdan bu çeşitlerden birini öğrenecekler.

Büyü bozma işlemlerinin temelleri korunma büyülerine dayanmaktadır. Büyünün yeni yeni keşfedildiği dönemlerde büyülerin kötü niyetle de kullanılabileceği keşfedildiğinde; korunma büyüleri ortaya çıkmıştır. Ancak büyülerde gittikçe uzmanlaşan insanlar korunma büyülerini geçmenin yollarını bulabildiler. Bu sayede büyüleri istedikleri kişilere veya hanelere uygulayarak kötü niyetlerine de ulaşabildiler. Bunun üzerine o büyüleri etkisiz hale getirmek için korunma büyülerinden büyü bozma uygulamaları türetildi. İşte bugün yanıtlayacağımız sirke ile büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı olan işlem, ilk türetilen büyü bozma işlemlerinden biridir. Bu sebeple büyü bozmak isteyenlerin yazımızı çok dikkatli bir şekilde okumasını tavsiye ediyoruz.

Büyü Bozmak İçin Gerekenler

Büyülerin uygulanmasında gereken ilk şey doğaüstü enerjilerdir. Zaten büyünün yapılmasını sağlayan araç da bir nevi bu enerjilerdir. Büyü ritüellerinde kullanılan diğer malzemeler ve uygulanan yöntemlerin tamamının sebebi bu enerjileri istenilen amaca yönelik kullanabilmektir. Büyü bozma söz konusu olduğunda da benzer bir durum vardır.

Büyü bozmadaki temel mantık; yapılmış olan büyünün var olan enerjisini dağıtmak, daha doğrusu nötr hale getirmektir. Bu işin en temel halidir. Fakat kara büyüler söz konusu olursa daha farklı büyü bozma işlemleri uygulamak gereklidir. Çünkü kara büyüler o enerjilerin kirletilmesi ile oluşur, bu sebeple kara büyülere farklı şekilde müdahale etmek gerekir. Bu konuda bilgi edinmek için sitemizin kara büyü nasıl bozulur bölümüne de göz atabilirsiniz.

Sirke Kullanarak Büyüden Kurtulma Yolları

evde sirke ile büyü nasıl bozulurŞimdi gelelim sirke ile büyü nasıl bozulur sorusunun cevabına. Sirke asidik yapısı ve ruhsal sorunlara karşı etkileri nedeniyle büyü konularında ismi çok geçen bir materyaldir. Peki büyü bozma amacı ile sirke nasıl kullanılmalıdır?

İlk önce kesinlikle temiz ve kullanılmamış bir kabın içine bir miktar su konulur. Ardından bu suya az miktarda sirke eklenir. İkisi kendi kendilerine karışırlarken bu karışıma iyice yaklaşılır ve 2 kere Bakara suresi okunur. Okunmuş karışım ile hanenizin bütün zeminini silmeniz hanenizdeki kötü niyet büyülerinden kurtulmanızı sağlayacaktır. Ancak unutmayınız ki büyü işlemleri gerektirdiği enerji erişimleri sebebi ile tecrübeli uzmanlar tarafından yapılan uygulamalardır. Bu sebeple büyüler hakkında tecrübeleri olmayanlar kesin sonuçlar alabilmek için uzman bir medyuma başvurmalıdırlar. Ayrıca sirke kullanarak yapılan büyü bozma işleminin işe yaraması için evde herhangi bir büyülü obje kalmamış olması lazımdır. Eğer öyle bir durum söz konusu ise kesinlikle büyü ve muska nasıl bozulur yazımızı okumalısınız.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here