blank

Soğukluk Büyüsü Nasıl Bozulur

İnsanlar duygularının kontrolü altında belli kararlar alabilir ve bu kararlar ile çeşitli adımlar dahi atabilirler. Kötü niyetli insanlar anlık duygu değişimleri ile sonuçları kötü olabilecek tehlikeli adımlar atmaktan hiç çekinmezler. Eğer etrafınızda böyle insanlar var ise genel olarak hayatınızı etkileyecek davranışlar sergileyebilirler. Bu sorunlardan en sık karşılaşılanı çiftlerin aralarının bozulması olur. Mutlu çiftleri kıskanan insanlar araları bozulsun diye onlara büyü yapabilirler. Soğukluk büyüsü nasıl bozulur sorusu bu tip endişeler durumunda akıllara gelebilir.

Ancak içiniz rahat olsun çünkü bu tür durumların çözümünü sizlere açıklıyoruz. Öncelikle derin bir oh çekebilirsiniz çünkü bu büyülerin varlığını anlamanın yolları vardır. Büyü nasıl bozulur diye soranlar bu yolları kullanarak evlerinde veya üzerlerinde büyü olup olmadığını anlayabilirler. Büyünün varlığını anlamak için yapılabilecek ilk işlem belirtilerini gözlemlemektir. Diğeri ise usta bir medyumun desteği ile büyü tespiti işlemi yaptırmak. Sizlere büyüyü gözlemleyerek nasıl tespit edebileceğinizden bahsedeceğiz.

Eşlerin Arasını Açan Büyülerden Korunma Yolları

Büyü denilen doğaüstü eylemler eğer bir duyguyu hedef alıyorsa tespit edilmesi ve bozulması kolay olur. Eşler arasında anlaşmazlık yaratma amacı ile yapılan soğukluk büyüsü de duyguları hedef alan büyüler arasındandır. Bu sebeple soğukluk büyüsü nasıl bozulur konusu aşırı endişe edilecek bir durum değildir. Bu büyüyü bozmak bir medyum için oldukça kolaydır.

soğukluk büyüsü nasıl bozulur diye soranlarBu tür büyüler aşk, sevgi, öfke gibi duyguları değiştirerek çiftleri birbirinden soğutur. Bu sebeple belirtileri de duygular ile ortaya çıkar. Büyü yapılmış kişi kendini sosyal hayatından dışlar. Bu büyüye maruz kalan bir birey durup dururken ani çıkışlar yaşar ve bazen sinir krizleri bile yaşayabilir. Bunların yanı sıra geceleri kabuslar görerek eşi ile beraber yaşadığı uykusundan bile soğur. Hayatı zorlaşan kişi bir süre sonra eşi ile yaptığı hiçbir şeyi rahat rahat yapamaz hale gelir.

Cinsel Soğukluk Büyüsü Nasıl Bozulur

Yukarıda bahsettiğimiz belirtiler soğukluk büyüsünün bütün belirtileri değildir. Bu büyü eşler arası cinsel sorunlar da oluşturabilir. Eşler birbirinden daha kolay kopsunlar diye cinsel hayatlarını da sıfıra indiren büyü bozulmadığı takdirde bir yuvayı kolayca yıkabilir. Şimdi soğukluk büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını sizi daha fazla meraklandırmadan verelim. İhtiyaç duyulan bütün teknik bilgilere büyü bozmada uzman medyumlar sahiptir.

Ancak kullandıkları malzeme mercan ağacı yaprağıdır. Yaprakların buzlu suda bir gece bekletilmesi ardından kurutulması gereklidir. Bunun ardından bir arada tomar haline getirilen yapraklar medyumun inisiyatifine kalmış özel dualar eşliğinde yakılır; dumanı büyüye maruz kalmış çiftin odasında gezdirilir. Bu duman büyü bozma duası ile öte alemsel boyutlara da etki etmeye başlar ve bu şekilde büyünün bütün tesiri yok olup gider.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here